image1 image2 image3 image4

ZŁOTY MEDAL DLA NASZEJ SZKOŁY W STRZELANIU Z PISTOLETU PNEUMATYCZNEGO

20190530 132628Udany występ Reprezentacji Strzeleckiej XIV LO na WOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH JUNIORÓW I MŁODZIKÓW W SRZELECTWIE SPORTOWYM Z BRONI PNEUMATYCZNEJ. Nasza reprezentacja w składzie: Woch Martyna, Kudła Tomasz, Niedźwiadek Francesca ,Zbiciak Kinga   zaliczyła udany występ na mistrzostwach województwa lubelskiego , które odbywały się w dniach 30 i 31 maja 2019r zajmując po bardzo wyrównanych zmaganiach wysokie czwarte miejsce.

Szczególną jednak niespodziankę zapewniła Martyna Woch wygrywając i zdobywając złoty medal w strzelaniu z pistoletu. Nawiązała do tradycji swoich poprzedników ( Piotra Skoczewskiego , Mikołaja Kozieła ,Wojciecha Pachuty, Alicji Wiernickiej i Adriana Czarneckiego). Serdecznie gratulujemy całej drużynie a w szczególności naszej Mistrzyni Województwa na 2019r – Martynie i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

  © XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie