image1 image2 image3 image4

Harmonogram ustnego egzaminu maturalnego - j. angielski, j. rosyjski - 2019

 

MATURA  USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

10 maja 2019 piątek, sala A 32

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Sekuła

Wiktoria

III A

8.00

 

2.

Soboń

Bartłomiej

8.20

 

3.

Sokołowska

Aneta

8.40

 

4.

Sołyga

Łukasz

9.00

 

5.

Świć

Emilia

9.20

 

6.

Wieczorek

Jakub

9.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 10.10

 

Przerwa

10.10 - 10.20

 

7.

Bara

Mateusz

III B

10.20

 

8.

Bielecki

Sebastian

10.40

 

9.

Blicharz

Ewelina

11.00

 

10.

Chabros

Paweł

11.20

 

11.

Chołojczyk

Mateusz

11.40

 

12.

Czarnecki

Adrian

12.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 12.30

 

Przerwa

12.30 - 12.40

 

13

Deneka

Mateusz

III B

12.40

 

14

Góra

Konrad

13.00

 

15

Grzechnik

Rafał

13.20

 

16

Jabłoński

Mateusz

13.40

 

17

Janczarek

Patryk

14.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 14.30

 

 MATURA  USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

13 maja 2019 poniedziałek, sala A 32

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Buczek

Gabriela

III C

8.00

 

2.

Gąska

Agata

8.20

 

3.

Grzegorczyk

Katarzyna

8.40

 

4.

Jaworska

Gabriela

9.00

 

5.

Jusiak

Dawid

9.20

 

6.

Kamińczuk

Dominika

9.40

 

7.

Kasprzak

Mateusz

10.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 10.30

 

Przerwa

10.30 - 10.40

 

8.

Kot

Jakub

III C

10.40

 

9.

Krawczyk

Natalia

11.00

 

10.

Kuszner

Jakub

11.20

 

11.

Kuźma

Emilia

11.40

 

12.

Barszczuk

Anna

III D

12.00

 

13

Chlebicki

Kamil

12.20

 

14

Chojna

Iwona

12.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 13.05

 

Przerwa

13.05 - 13.20

 

15

Gliwka

Mateusz

III D

13.20

 

16

Guzowski

Konrad

13.40

 

17

Ikwanty

Wiktoria

14.00

 

18

Kańczugowski

Rafał

14.20

 

19

Krzywicki

Jacek

14.40

 

20

Lech

Sebastian

15.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 15.30

 

 MATURA  USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

14 maja 2019 wtorek, sala A 32

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Ładziak

Krzysztof

III C

8.00

 

2.

Pawłowski

Bartosz

8.20

 

3.

Piejak

Mateusz

8.40

 

4.

Rozwadowski

Bartosz

9.00

 

5.

Serewa

Angelika

9.20

 

6.

Siedlecki

Rafał

9.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 10.10

 

Przerwa

10.10 - 10.20

 

7.

Sławecki

Jakub

III C

10.20

 

8.

Suliga

Michał

10.40

 

9.

Szacoń

Julia

11.00

 

10.

Tarkowski

Krzysztof

11.20

 

11.

Walenciuk

Konrad

11.40

 

12.

Woźniak

Daria

12.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 12.30

 

Przerwa

12.30 - 12.40

 

13

Woźniak

Gabriela

III C

12.40

 

14

Zaklika

Ewelina

13.00

 

15

Zbaracki

Krzysztof

13.20

 

16

Żmudziak

Adrian

13.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 14.10

 

 MATURA  USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

16 maja 2019 czwartek,  sala A 32

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Banaszkiewicz

Angelika

III A

8.00

 

2.

Bednarz

Klaudia

8.20

 

3.

Caboń

Przemysław

8.40

 

4.

Ciesielska

Małgorzata

9.00

 

5.

Drążek

Paulina

9.20

 

6.

Godula

Filip

9.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 10.10

 

Przerwa

10.20 - 10.20

 

7.

Kaczka

Jakub

III A

10.20

 

8.

Lachowicz

Patryk

10.40

 

9.

Ładosz

Wilhelm

11.00

 

10.

Małyska

Klaudia

11.20

 

11.

Markiewicz

Dawid

11.40

 

12.

Martyna

Natalia

12.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 12.30

 

Przerwa

12.30 - 12.40

 

13

Niemiec

Dariusz

III A

12.40

 

14

Pawlak

Patryk

13.00

 

15

Poręba

Marcin

13.20

 

16

Sawa

Fabian

13.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 14.05

 

 MATURA  USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

17 maja 2019 piątek, I Komisja
sala A 32

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Korecka

Martyna

III B

8.00

 

2.

Kozak

Patrycja

8.20

 

3.

Kozłowski

Michał

8.40

 

4.

Kuna

Patrycja

9.00

 

5.

Lewandowska

Milena

9.20

 

6.

Marek

Jakub

9.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 10.10

 

Przerwa

10.10 - 10.20

 

7.

Mucha

Anna

III B

10.20

 

8.

Nakonieczny

Michał

10.40

 

9.

Nieć

Alicja

11.00

 

10.

Przybyła

Mateusz

11.20

 

11.

Sienkiewicz

Radosław

11.40

 

12.

Skrabucha

Hubert

12.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 12.30

 

Przerwa

12.30 - 12.40

 

13

Szymanek

Mateusz

III B

12.40

 

14

Włodarski

Łukasz

13.00

 

15

Zięba

Sebastian

13.20

 

16

Stachyra

Patrycja

ubr

13.40

 

17

Kuta

Natalia

14.00

 

18

Zarzeka

Kacper

14.20

 

Ogłoszenie wyników

ok.14.50

 

 MATURA  USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

17 maja 2019 piątek, II Komisja
sala A 33

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Łysobycki

Marcel

III D

8.00

 

2.

Milichiewicz

Jakub

8.20

 

3.

Myrcha

Wiktoria

8.40

 

4.

Pierzchała

Sandra

9.00

 

5.

Piwowarski

Juliusz

9.20

 

6.

Sadowska

Roksana

9.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 10.10

 

Przerwa

10.10 - 10.20

 

7.

Sieńko

Krzysztof

III D

10.20

 

8.

Stachura

Natalia

10.40

 

9.

Strojek

Marceli

11.00

 

10.

Szczęsny

Kamil

11.20

 

11.

Zaborska

Kaja

11.40

 

12.

Zawadzki

Bartosz

12.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 12.30

 

 MATURA  USTNA - JĘZYK ROSYJSKI

14 maja 2019 wtorek, sala A 33

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Weremko

Małgorzata

III B

8.15

 

Ogłoszenie wyników

ok. 8.40

 

 

  © XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie