image1 image2 image3 image4

Harmonogram ustnego egzaminu maturalnego 2019 - j. polski

  

 

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

10 maja 2019 r. piątek, sala A 35

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Banaszkiewicz

Angelika

III A

9.00

 

2.  

Bednarz

Klaudia

9.15

 

3.  

Caboń

Przemysław

9.30

 

4.  

Ciesielska

Małgorzata

9.45

 

5.  

Drążek

Paulina

10.00

 

6.

Godula

Filip

10.15

 

Ogłoszenie wyników

godz. 10.35

 

Przerwa

10.35 - 10.45

 

7.

Kaczka

Jakub

III A

10.45

 

8.

Lachowicz

Patryk

11.00

 

9.

Ładosz

Wilhelm

11.15

 

10.

Małyska

Klaudia

11.30

 

11.

Markiewicz

Dawid

11.45

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.05

 

Przerwa

12.05- 12.15

 

12.

Martyna

Natalia

III A

12.15

 

13.

Niemiec

Dariusz

12.30

 

14.

Pawlak

Patryk

12.45

 

15.

Poręba

Marcin

13.00

 

16.

Sawa

Fabian

13.15

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.35

 
           

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

13 maja 2019 r. poniedziałek,  sala A 35

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Sekuła

Wiktoria

III A

9.00

 

2.  

Soboń

Bartłomiej

9.15

 

3.  

Sokołowska

Aneta

9.30

 

4.  

Sołyga

Łukasz

9.45

 

5.  

Świć

Emilia

10.00

 

6.

Wieczorek

Jakub

10.15

 

Ogłoszenie wyników

godz. 10.35

 

Przerwa

10.35 - 10.45

 

7.

Weremko

Małgorzata

III B

10.45

 

8.

Bara

Mateusz

11.00

 

9.

Bielecki

Sebastian

11.15

 

10.

Blicharz

Ewelina

11.30

 

11.

Chabros

Paweł

11.45

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.05

 

Przerwa

12.05- 12.15

 

12.

Chołojczyk

Mateusz

III B

12.15

 

13.

Czarnecki

Adrian

12.30

 

14.

Deneka

Mateusz

12.45

 

15.

Góra

Konrad

13.00

 

16.

Grzechnik

Rafał

13.15

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.35

 

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

14 maja 2019 r. wtorek,  sala A 35

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Jabłoński

Mateusz

III B

9.00

 

2.  

Janczarek

Patryk

9.15

 

3.  

Korecka

Martyna

9.30

 

4.  

Kozak

Patrycja

9.45

 

5.  

Kozłowski

Michał

10.00

 

Ogłoszenie wyników

godz. 10.25

 

Przerwa

10.25 - 10.35

 

6.

Kuna

Patrycja

III B

10.35

 

7.

Lewandowska

Milena

10.50

 

8.

Marek

Jakub

11.05

 

9.

Mucha

Anna

11.20

 

10.

Nakonieczny

Michał

11.35

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.00

 

Przerwa

12.00 - 12.10

 

11.

Nieć

Alicja

III B

12.10

 

12.

Przybyła

Mateusz

12.25

 

13.

Sienkiewicz

Radosław

12.40

 

14.

Skrabucha

Hubert

12.55

 

15.

Szymanek

Mateusz

13.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.30

 

Przerwa

13.30 - 13.40

 

16.

Włodarski

Łukasz

III B

13.40

 

17.

Zięba

Sebastian

13.55

 

Ogłoszenie wyników

godz. 14.15

 

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

15 maja 2019 r.  środa, sala A 35

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Barszczuk

Anna

III D

9.00

 

2.  

Chlebicki

Kamil

9.15

 

3.  

Chojna

Iwona

9.30

 

4.  

Gliwka

Mateusz

9.45

 

5.  

Guzowski

Konrad

10.00

 

Ogłoszenie wyników

godz. 10.25

 

Przerwa

10.25 - 10.35

 

6.

Ikwanty

Wiktoria

III D

10.35

 

7.

Kańczugowski

Rafał

10.50

 

8.

Krzywicki

Jacek

11.05

 

9.

Lech

Sebastian

11.20

 

10.

Łysobycki

Marcel

11.35

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.00

 

Przerwa

12.00 - 12.10

 

11.

Milichiewicz

Jakub

III D

12.10

 

12.

Myrcha

Wiktoria

12.25

 

13.

Pierzchała

Sandra

12.40

 

14.

Piwowarski

Juliusz

12.55

 

15.

Sadowska

Roksana

13.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.30

 

Przerwa

13.30 - 13.40

 

16.

Sieńko

Krzysztof

III D

13.40

 

17.

Stachura

Natalia

13.55

 

Ogłoszenie wyników

godz. 14.15

 

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

16 maja 2019 r.  czwartek, sala A 35

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Strojek

Marceli

III D

9.00

 

2.  

Szczęsny

Kamil

9.15

 

3.  

Zaborska

Kaja

9.30

 

4.  

Zawadzki

Bartosz

9.45

 

5.  

Buczek

Gabriela

III C

10.00

 

6.

Gąska

Agata

10.15

 

Ogłoszenie wyników

godz. 10.35

 

Przerwa

10.35 - 10.45

 

7.

Grzegorczyk

Katarzyna

III C

10.45

 

8.

Jaworska

Gabriela

11.00

 

9.

Jusiak

Dawid

11.15

 

10.

Kamińczuk

Dominika

11.30

 

11.

Kasprzak

Mateusz

11.45

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.05

 

Przerwa

12.05 - 12.15

 

12.

Kot

Jakub

III C

12.15

 

13.

Krawczyk

Natalia

12.30

 

14.

Kuszner

Jakub

12.45

 

15.

Stachyra

Patrycja

ubr

13.00

 

16.

Kuta

Natalia

13.15

 

17.

Zarzeka

Kacper

13.30

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.50

 

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

17 maja 2019 r.  piątek, sala A 35

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Kuźma

Emilia

III C

9.00

 

2.  

Ładziak

Krzysztof

9.15

 

3.  

Pawłowski

Bartosz

9.30

 

4.  

Piejak

Mateusz

9.45

 

5.  

Rozwadowski

Bartosz

10.00

 

6.

Serewa

Angelika

10.15

 

Ogłoszenie wyników

godz. 10.35

 

Przerwa

10.35 - 10.45

 

7.

Siedlecki

Rafał

III C

10.45

 

8.

Sławecki

Jakub

11.00

 

9.

Suliga

Michał

11.15

 

10.

Szacoń

Julia

11.30

 

11.

Tarkowski

Krzysztof

11.45

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.05

 

Przerwa

12.05 - 12.15

 

12.

Walenciuk

Konrad

III C

12.15

 

13.

Woźniak

Daria

12.30

 

14.

Woźniak

Gabriela

12.45

 

15.

Zaklika

Ewelina

13.00

 

16.

Zbaracki

Krzysztof

13.15

 

17.

Żmudziak

Adrian

13.30

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.50

 

 

 

  © XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie