image1 image2 image3 image4

Harmonogram ustnego egzaminu maturalnego 2017 - j. angielski, j. niemiecki, j. angielski, j. rosyjski, j. hiszpański

MATURA USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

10 maja 2017 środa, I Komisja - j. angielski
A 32

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Andrzejewska

Agata

III E

8.00

 

2.

Gąsior

Paulina

8.20

 

3.

Grzelak

Weronika

8.40

 

4.

Kępka

Krzysztof

9.00

 

5.

Kopa

Weronika

9.20

 

6.

Kudła

Jakub

9.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 10.10

 

Przerwa

10.10 - 10.20

 

7.

Leebe

Samir

III E

10.20

 

8.

Łotys

Michał

10.40

 

9.

Maj

Michał

11.00

 

10.

Misztal

Aleksandra

11.20

 

11.

Mocny

Krystian

11.40

 

12.

Onacki

Konrad

12.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 12.30

 

Przerwa

12.30 - 12.40

 

13

Oniszczuk

Monika

III E

12.40

 

14

Syta

Karol

13.00

 

15

Szłapka

Jakub

13.20

 

16

Szpil

Bartosz

13.40

 

17

Włodarczyk

Tomasz

14.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 14.25

 

MATURA USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

11 maja 2017 czwartek, II Komisja - j. angielski
A 32

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Woch

Patryk

III E

8.00

 

2.

Wójtowicz

Mateusz

8.20

 

3.

Żelazek

Andrzej

8.40

 

4.

Bogusz

Aleksandra

III C

9.00

 

5.

Brzozowska

Aleksandra

9.20

 

6.

Brzyski

Karol

9.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 10.10

 

Przerwa

10.10 - 10.20

 

7.

Cieniuch

Justyna

III C

10.20

 

8.

Głębicki

Paweł

10.40

 

9.

Golec

Aleksandra

11.00

 

10.

Góźdź

Dominik

11.20

 

11.

Jóźwik

Mateusz

11.40

 

12.

Kamiński

Michał

12.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 12.30

 

Przerwa

12.30 - 12.40

 

13

Kowalczyk

Andżelika

III C

12.40

 

14

Król

Rafał

13.00

 

15

Kuś

Kacper

13.20

 

16

Majewski

Adrian

13.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 15.10

 

MATURA USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

12 maja 2017 piątek, III Komisja - j. angielski
A 32

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Mandziuk

Klaudia

III C

8.00

 

2.

Nakonieczny

Konrad

8.20

 

3.

Rykucka

Sylwia

8.40

 

4.

Samoń

Jakub

9.00

 

5.

Źrubek

Adam

9.20

 

6.

Gajos

Natalia

ubr

9.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 10.10

 

Przerwa

10.10 - 10.20

 

7.

Gęca

Paweł

ubr

10.20

 

8.

Hamerski

Bartosz

10.40

 

9.

Jarosz

Wojciech

11.00

 

10.

Kęcik

Aneta

11.20

 

11.

Knap

Karina

11.40

 

12.

Łazarz

Mariusz

12.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 12.30

 

Przerwa

12.30 - 12.40

 

13

Nuciński

Konrad

ubr

12.40

 

14

Pirogowicz

Kamila

13.00

 

15

Sola

Arkadiusz

13.20

 

16

Strachacka

Dominika

13.40

 

17

Żak

Otylia

14.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 14.30

 

MATURA USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

15 maja 2017 poniedziałek, IV Komisja - j. angielski
sala A 32

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Bielak Vel Bielecka

Katarzyna

III A

8.00

 

2.

Bugała

Damian

8.20

 

3.

Hemperek

Klaudia

8.40

 

4.

Kobiałka

Sylwia

9.00

 

5.

Krzysztoń

Jarosław

9.20

 

6.

Gaik

Przemysław

9.40

wydł. czasu

Ogłoszenie wyników

ok. 10.20

 

Przerwa

10.20 - 10.30

 

7.

Kucharska

Małgorzata

III A

10.30

 

8.

Kulka

Dominik

10.50

 

9.

Łakomy

Daniel

11.10

 

10.

Leziak

Sylwia

11.30

 

11.

Pietras

Angelika

11.50

 

12.

Piróg

Paulina

12.10

 

Ogłoszenie wyników

ok. 12.30

 

Przerwa

12.30 - 12.40

 

13

Prewencki

Norbert

III A

12.40

 

14

Sidorowicz

Szymon

13.00

 

15

Sola

Aleksander

13.20

 

16

Szalak

Kamil

13.40

 

17

Tomczyk

Szymon

14.00

 

18

Wojciechowski

Mateusz

14.20

 

Ogłoszenie wyników

ok. 14.50

 

MATURA USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

17 maja 2017 poniedziałek, V Komisja - j. angielski
sala A 32

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Ciszewska

Justyna

III A

8.00

 

2.

Kawka

Dawid

8.20

 

3.

Kułaj

Mateusz

8.40

 

4.

Kwiatek

Łukasz

9.00

 

5.

Łoboda

Wiktoria

9.20

 

6.

Czapla

Jakub

III D

9.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 10.10

 

Przerwa

10.10 - 10.20

 

7.

Fajks

Filip

III D

10.20

 

8.

Gała

Karina

10.40

 

9.

Gil

Kinga

11.00

 

10.

Haftaniuk

Bartłomiej

11.20

 

11.

Jamróz

Jonatan

11.40

 

12.

Janczak

Marcin

12.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 12.30

 

Przerwa

12.30 - 12.40

 

13

Kiliszek

Michał

III D

12.40

 

14

Kołodyński

Kamil

13.00

 

15

Krzyszczuk

Patrycja

13.20

 

16

Kuśmierz

Kamil

13.40

 

17

Ławnik

Małgorzata

14.00

 

18

Majak

Agnieszka

14.20

 

Ogłoszenie wyników

ok. 14.45

 

MATURA USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

18 maja 2017 poniedziałek, VI Komisja - j. angielski
sala A 32

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Mąka

Wojciech

III D

8.00

 

2.

Michałowski

Patryk

8.20

 

3.

Nowakowska

Natalia

8.40

 

4.

Pachuta

Wojciech

9.00

 

5.

Pastuszak

Piotr

9.20

 

6.

Paździor

Sylwia

9.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 10.10

 

Przerwa

10.10 - 10.20

 

7.

Pietras

Justyna

III D

10.20

 

8.

Rachoń

Klaudia

10.40

 

9.

Saroukhanian

Angelika

11.00

 

10.

Sokołowska

Ewelina

11.20

 

11.

Sumorek

Krzysztof

11.40

 

12.

Tarka

Kinga

12.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 12.30

 

Przerwa

12.30 - 12.40

 

13

Tomaniak

David

III D

12.40

 

14

Wróbel

Mateusz

13.00

 

15

Zarzeczny

Mateusz

13.20

 

16

Chamera

Aleksandra

SM

13.40

 

17

Boguszewska

Andżelika

SM

14.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 14.30

 

MATURA USTNA - JĘZYK ANGIELSKI

19 maja 2017 piątek, VII Komisja - j. angielski
sala A 32

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Bielińska

Marta

III B

8.00

 

2.

Gała

Klaudia

8.20

 

3.

Holc

Kamila

8.40

 

4.

Iracka

Klaudia

9.00

 

5.

Jeżyna

Cezary

9.20

 

6.

Krajewski

Gabriel

9.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 10.10

 

Przerwa

10.10 - 10.20

 

7.

Kuźma

Alicja

III B

10.20

 

8.

Łos

Karolina

10.40

 

9.

Mierzwińska

Sylwia

11.00

 

10.

Pastwa

Jakub

11.20

 

11.

Sender

Julia

11.40

 

12.

Stojak

Ewelina

12.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 12.30

 

Przerwa

12.30 - 12.40

 

13

Toruń

Natalia

III B

12.40

 

14

Ufnal

Klaudia

13.00

 

15

Wrona

Agnieszka

13.20

 

16

Pizun

Konrad

III A

13.40

 

Ogłoszenie wyników

ok. 14.00

 

MATURA USTNA - JĘZYK NIEMIECKI

18 maja 2017 czwartek, I Komisja - j. niemiecki
A 33

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Zielonka

Łukasz

III A

8.00

 

2.

Parcheta

Oliwia

III B

8.20

 

Ogłoszenie wyników

ok. 8.45

 

MATURA USTNA - JĘZYK ROSYJSKI

18 maja 2017 czwartek, I Komisja - j. rosyjski
A 33

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Bartnik

Mateusz

III D

14.00

 

2.

Guz

Edyta

III E

14.20

 

3.

Kuzioła

Adrian

14.40

 

4.

Zmysłowski

Piotr

15.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 15.30

 

MATURA USTNA - JĘZYK HISZPAŃSKI

19 maja 2017 piątek, I Komisja - j. hiszpański
A 33

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.

Klejszta

Edyta

III B

8.00

 

2.

Łebkowska

Anna

8.20

 

3.

Białkowska

Aleksandra

III C

8.40

 

4.

Mróz

Andżelika

9.00

 

Ogłoszenie wyników

ok. 9.30

 

 

  © XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie