image1 image2 image3 image4

Harmonogram ustnego egzaminu maturalnego 2017 - j. polski

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

11 maja 2017 r. czwartek, I Komisja - j. polski
sala A 35

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Bielak Vel Bielecka

Katarzyna

III A

9.00

 

2.  

Bugała

Damian

9.15

 

3.  

Ciszewska

Justyna

9.30

 

4.  

Hemperek

Klaudia

9.45

 

5.  

Gaik

Przemysław

10.00

wydł. czasu

Ogłoszenie wyników

godz. 10.35

 

Przerwa

10.35 - 10.45

 

6.

Kawka

Dawid

III A

10.45

 

7.

Kobiałka

Sylwia

11.00

 

8.

Krzysztoń

Jarosław

11.15

 

9.

Kucharska

Małgorzata

11.30

 

10.

Kułaj

Mateusz

11.45

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.00

 

Przerwa

12.00 - 12.10

 

11.

Kulka

Dominik

III A

12.10

 

12.

Kwiatek

Łukasz

12.25

 

13.

Łakomy

Daniel

12.40

 

14.

Leziak

Sylwia

12.55

 

15.

Łoboda

Wiktoria

13.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.30

 

Przerwa

13.30 - 13.40

 

16.

Pietras

Angelika

III A

13.40

 

17.

Piróg

Paulina

13.55

 

18.

Pizun

Konrad

14.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 14.30

 
           

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

11 maja 2017 r. czwartek, II Komisja - j. polski
sala A 33

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Bartnik

Mateusz

III D

9.00

 

2.  

Czapla

Jakub

9.15

 

3.  

Fajks

Filip

9.30

 

4.  

Gała

Karina

9.45

 

5.  

Gil

Kinga

10.00

 

Ogłoszenie wyników

godz. 10.25

 

Przerwa

10.25 - 10.35

 

6.

Haftaniuk

Bartłomiej

III D

10.35

 

7.

Jamróz

Jonatan

10.50

 

8.

Janczak

Marcin

11.05

 

9.

Kiliszek

Michał

11.20

 

10.

Kołodyński

Kamil

11.35

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.00

 

Przerwa

12.00 - 12.10

 

11.

Krzyszczuk

Patrycja

III D

12.10

 

12.

Kuśmierz

Kamil

12.25

 

13.

Ławnik

Małgorzata

12.40

 

14.

Majak

Agnieszka

12.55

 

15.

Mąka

Wojciech

13.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.30

 

Przerwa

13.30 - 13.40

 

16.

Michałowski

Patryk

III D

13.40

 

17.

Nowakowska

Natalia

13.55

 

18.

Pachuta

Wojciech

14.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 14.30

 

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

12 maja 2017 r. piątek, III Komisja - j. polski
sala A 35

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Prewencki

Norbert

III A

9.00

 

2.  

Sidorowicz

Szymon

9.15

 

3.  

Sola

Aleksander

9.30

 

4.  

Szalak

Kamil

9.45

 

5.  

Tomczyk

Szymon

10.00

 

Ogłoszenie wyników

godz. 10.25

 

Przerwa

10.25 - 10.35

 

6.

Wojciechowski

Mateusz

III A

10.35

 

7.

Zielonka

Łukasz

10.50

 

8.

Pastuszak

Piotr

III D

11.05

 

9.

Paździor

Sylwia

11.20

 

10.

Pietras

Justyna

11.35

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.00

 

Przerwa

12.00 - 12.10

 

11.

Rachoń

Klaudia

III D

12.10

 

12.

Saroukhanian

Angelika

12.25

 

13.

Sokołowska

Ewelina

12.40

 

14.

Sumorek

Krzysztof

12.55

 

15.

Tarka

Kinga

13.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.30

 

Przerwa

13.30 - 13.40

 

16.

Tomaniak

David

III D

13.40

 

17.

Wróbel

Mateusz

13.55

 

18.

Zarzeczny

Mateusz

14.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 14.30

 

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

15 maja 2017 r. poniedziałek, IV Komisja - j. polski
sala A 35

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Bielińska

Marta

III B

9.00

 

2.  

Gała

Klaudia

9.15

 

3.  

Holc

Kamila

9.30

 

4.  

Iracka

Klaudia

9.45

 

5.  

Jeżyna

Cezary

10.00

 

Ogłoszenie wyników

godz. 10.25

 

Przerwa

10.25 - 10.35

 

6.

Klejszta

Edyta

III B

10.35

 

7.

Krajewski

Gabriel

10.50

 

8.

Kuźma

Alicja

11.05

 

9.

Łebkowska

Anna

11.20

 

10.

Łos

Karolina

11.35

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.00

 

Przerwa

12.00 - 12.10

 

11.

Mierzwińska

Sylwia

III B

12.10

 

12.

Parcheta

Oliwia

12.25

 

13.

Pastwa

Jakub

12.40

 

14.

Sender

Julia

12.55

 

15.

Stojak

Ewelina

13.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.30

 

Przerwa

13.30 - 13.40

 

16.

Toruń

Natalia

III B

13.40

 

17.

Ufnal

Klaudia

13.55

 

18.

Wrona

Agnieszka

14.10

 

19.

Boguszewska

Andżelika

SM

14.25

 

Ogłoszenie wyników

godz. 14.50

 

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

17 maja 2017 r. środa, V Komisja - j. polski
sala A 35

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Białkowska

Aleksandra

III C

9.00

 

2.  

Bogusz

Aleksandra

9.15

 

3.  

Brzozowska

Aleksandra

9.30

 

4.  

Brzyski

Karol

9.45

 

5.  

Cieniuch

Justyna

10.00

 

Ogłoszenie wyników

godz. 10.25

 

Przerwa

10.25 - 10.35

 

6.

Głębicki

Paweł

III C

10.35

 

7.

Golec

Aleksandra

10.50

 

8.

Góźdź

Dominik

11.05

 

9.

Jóźwik

Mateusz

11.20

 

10.

Kamiński

Michał

11.35

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.00

 

Przerwa

12.00 - 12.10

 

11.

Kowalczyk

Andżelika

III C

12.10

 

12.

Król

Rafał

12.25

 

13.

Kuś

Kacper

12.40

 

14.

Majewski

Adrian

12.55

 

15.

Mandziuk

Klaudia

13.10

 

16

Mróz

Andżelika

13.25

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.55

 

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

18 maja 2017 r. czwartek, VI Komisja - j. polski
sala A 35

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Nakonieczny

Konrad

III C

9.00

 

2.  

Rykucka

Sylwia

9.15

 

3.  

Samoń

Jakub

9.30

 

4.  

Źrubek

Adam

9.45

 

5.  

Andrzejewska

Agata

III E

10.00

 

Ogłoszenie wyników

godz. 10.25

 

Przerwa

10.25 - 10.35

 

6.

Gąsior

Paulina

III E

10.35

 

7.

Grzelak

Weronika

10.50

 

8.

Kopa

Weronika

11.05

 

9.

Kępka

Krzysztof

11.20

 

10.

Gęca

Paweł

ubr

11.35

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.00

 

Przerwa

12.00 - 12.10

 

11.

Hamerski

Bartosz

ubr

12.10

 

12.

Jarosz

Wojciech

12.25

 

13.

Jarszak

Paulina

12.40

 

14.

Knap

Karina

12.55

 

15.

Łazarz

Mariusz

13.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.30

 

Przerwa

13.30 - 13.40

 

16.

Nuciński

Konrad

ubr

13.40

 

17.

Strachacka

Dominika

13.55

 

18.

Waszak

Michał

14.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 14.35

 

MATURA USTNA – JĘZYK POLSKI

19 maja 2017 r. piątek, VII Komisja - j. polski
sala A 35

Lp.

Nazwisko

Imię

Klasa

Godzina

Uwagi

1.  

Guz

Edyta

III E

9.00

 

2.  

Kudła

Jakub

9.15

 

3.  

Kuzioła

Adrian

9.30

 

4.  

Leebe

Samir

9.45

 

5.  

Łotys

Michał

10.00

 

Ogłoszenie wyników

godz. 10.25

 

Przerwa

10.25 - 10.35

 

6.

Maj

Michał

III E

10.35

 

7.

Misztal

Aleksandra

10.50

 

8.

Mocny

Krystian

11.05

 

9.

Onacki

Konrad

11.20

 

10.

Oniszczuk

Monika

11.35

 

Ogłoszenie wyników

godz. 12.00

 

Przerwa

12.00 - 12.10

 

11.

Syta

Karol

III E

12.10

 

12.

Szłapka

Jakub

12.25

 

13.

Szpil

Bartosz

12.40

 

14.

Włodarczyk

Tomasz

12.55

 

15.

Woch

Patryk

13.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 13.30

 

Przerwa

13.30 - 13.40

 

16.

Wójtowicz

Mateusz

III E

13.40

 

17.

Zmysłowski

Piotr

13.55

 

18.

Żelazek

Andrzej

14.10

 

Ogłoszenie wyników

godz. 14.30

 

 

  © XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie